Travel-Yachting Smart Sailing
Partnerzy Portalu Czartery jachtów na Bałtyku Ogłoszenia Motoryzacyjne - Darmowe ! Partnerzy Portalu
Pokaż żeglarstwo w dziale: wiadomości | relacje | obyczaje | słownik | DODAJ
żeglarstwo - wiadomości żeglarskie
19 Grudnia 2019 - wiadomości żeglarskie
Wygraj nagrody w IX Pantaenius Jacht Foto!

Święta za pasem, a my jak co roku rozpoczynamy nasze żeglarsko-fotograficzne zmagania! W piątek 20 grudnia startuje IX edycja konkursu Pantaenius Jacht Foto. Do 31 stycznia przez formularz kontaktowy na stronie www.jacht-foto.pl można zgłaszać fotografie tematycznie związane z jachtami i łodziami motorowymi lub żaglowymi. Pamiętajcie, do konkursu kwalifikują się tylko zdjęcia zrobione w roku 2019.

Podczas zeszłorocznego konkursu uczestnicy postawili poprzeczkę naprawdę wysoko, w tym roku mamy nadzieję, że otrzymamy jeszcze więcej jeszcze lepszych zdjęć! Wystawę z ósmej edycji można było obejrzeć w 2019 roku na wszystkich żeglarskich targach i imprezach, w jakich uczestniczył Pantaenius (Wiatr i Woda, regaty LOTOS Nord Cup Gdańsk, Warszawski Salon Jachtowy czy Boatshow w Łodzi).

PANTAENIUS JACHT FOTO, żeglarstwo

fot. Łukasz Falkiewicz „Wniebowzięta”, I MIEJSCE VIII edycja PANTAENIUS JACHT FOTO 2018

Dzięki stałej współpracy ze sponsorami w tym roku przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjne i praktyczne nagrody. Nasze jury wybierze 30 finałowych zdjęć, które wezmą udział w wystawie pokonkursowej i nagrodzi najlepsze spośród nich. Ogłoszenie wszystkich wyników nastąpi 14 marca podczas targów Wiatr i Woda w Warszawie.

Do zwycięzcy konkursu trafi nagroda od firmy Pantaenius – żeglarski zegarek Garmin Quatix 5.
Drugie miejsce premiowane będzie atrakcyjnym zestawem akcesoriów ufundowanym przez Hama Polska: statyw Traveller 150 Premium Duo, duży plecak foto Miami i głośnik bluetooth "Gentleman-L”. Laureat trzeciego miejsca otrzyma dużą torbę żeglarską Pampero Lite Skin od Delphia Foundation. Nagrody otrzymają także autorzy najlepszych zdjęć w kategoriach specjalnych. Za najlepsze zdjęcie motorowodne autor dostanie voucher na kurs w Akademii Jachtingu, w kategorii morskiej - kamizelkę pneumatyczną od Pomorskiego Związku Żeglarskiego, a kategorii regatowej – lornetkę od organizatorów LOTOS Nord Cup Gdańsk.

W lutym na stronie konkursu odbędzie się głosowanie na ulubione zdjęcie publiczności, którego autor zostanie nagrodzony małym plecakiem lotniczym Oroshi od Code Zero, wykonanym z tkaniny używanej do produkcji żagli.

W trakcie trwania całego Pantaenius Jacht Foto będziemy organizować konkursy z nagrodami! Obserwujcie nas, głosujcie, komentujcie na nowym Facebooku https://www.facebook.com/konkursjachtfoto/.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.jacht-foto.pl. Zapraszamy!


Reklama | Prywatność i bezpieczeństwo | Partnerzy | Kontakt
Copyright © 2005 - 2020 ŻEGLARSTWO.PL
żeglarstwo - Valid XHTML! żeglarstwo - Valid CSS!